-5%влевовправо
Підставка під окуляри 4 пар
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 18-25
143 ₴
135,85 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380989025115
- +380 (98) 902-51-15Валентина
- +380 (66) 902-51-15
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розмір підставки під окуляри:
| Висота | 260 мм |
| Ширина | 175 мм |
| Глибина | 100 мм |
| Материл | акрил |
| товщина матеріалу | 3 мм |
| Колір | прозорий |
| Основні | |
|---|---|
| Регульовані ніжки | Ні |
| Матеріал | Акрил |
| Країна виробник | Україна |
| Тип встановлення обладнання | Настільний |
| Призначення | Для продажу окулярів |
| Виробник | АкрилСити |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Вітрина |
| Колір | Прозорий |
- Ціна: 135,85 ₴
- Можливості поставок: 50 шт./день
- Спосіб упаковки: стрейч-плівка







