Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розмір органайзера
| Ширина | 500 мм |
| Висота | 130 мм |
| Глибина | 200 мм |
| Матеріал | акрил |
| Товщина матеріалу | 4+3 мм |
| Колір | прозорий |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | АкрилСити |
| Матеріал | Акрил |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Термін придатності | необмежений |
| токсичність | не токсичний |
| Тип | Косметичка |
| Висота | 130 |
| Ширина | 200 |
| Підлога | Унісекс |
| Колір і відтінок | прозорий |
| Колір | прозорий |
| Кількість відділень | 11-15 |
| Довжина | 500 |
- Ціна: 1 133 ₴
- Можливості поставок: 1 шт./день











