Новинка
-10%
-10%влевовправо
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розмір полиці
| Ширина | 310 мм |
| Висота | 140 мм |
| Глибина підставки | 180 мм |
| Глибина ступеня | 30 мм |
| Матеріал | акрил 3 мм |
| Колір | прозорий |
Також можна зробити подібну підставку по Вашому макету. Додатково можна нанести логотип фірми або будь-яку іншу інформацію
| Основні | |
|---|---|
| Регульовані ніжки | Ні |
| Матеріал | Акрил |
| Країна виробник | Україна |
| Тип встановлення обладнання | Настільний |
| Тип | Підставка |
| Виробник | АкрилСити |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | прозорий |
| Призначення | під лак |
- Ціна: 708,30 ₴







