-5%влевовправо
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Размер номерка:
| Высота | 30 мм |
| Ширина | 30 мм |
| Отверстие | 5 мм |
| Материал | акрил |
| Цвет | черный |
| Цвет цифры | под заказ |
| Толщина материала | 3 мм |
Замовити номерки для магазинів, ресторанів , театрів, баз відпочинку, спорткомплексів, кафе, саун, медичних установ можна у нас! http://acity.in.ua/contacts
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | АкрилСити |
| Країна виробник | Україна |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Чорний |
| Призначення | Для камери зберігання |
| Розміри | |
| Ширина | 30 мм |
| Довжина | 30 мм |
| Товщина | 3 мм |
- Ціна: 8,55 ₴





