Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розмір буклетниці :
| Ширина | 100 мм |
| Висота | 210 мм |
| Глибина кишені | 20 мм |
| Матеріал | акрил |
| товщина | 2 мм |
| Колір | прозорий |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | АкрилСити |
| Країна виробник | Україна |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food, Вулична торгівля, Торгові магазини, Реклама |
| Тип | Вертикальний |
| Матеріал | Акрил |
| Матеріал виготовлення підставки | Акрил |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Прозорий |
| Тип виробу | Буклетниця |
- Ціна: 495 ₴
- Можливості поставок: 15 шт./день








