Топ продаж
-10%
-10%Лототрон настільний 5,5 л. для жеребкування Зелений
- В наявності
- Оптом і в роздріб
864 ₴
777,60 ₴
Показати оптові ціни+380989025115
- +380 (98) 902-51-15Валентина
- +380 (66) 902-51-15
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Лототрон для розіграшів зроблений із матеріалу акрил. Барабан зроблений із суцільного матеріалу, методом згинання. Бічні стінки до барабана прикріплені на заклепках, що дає додаткову жорсткість усієї конструкції. Ніжка барабана зроблена способом згинання. Барабан обертається на металевих болтах. Наша компанія не робить лотрони клеєними, щоб під час обертання лотрон під вагою наповнення не розлетівся на запчастини
Компанія виробник АкрилСіті виготовить лотрон як за нашими стандартними моделями, так і на замовлення будь-якої конструкції та моделей за Вашими вимогами.
в наявності є кулі для лотрона, діаметр 40 мм
Колір в асортименті
І Ваші розіграші будуть незабутні.
Для докладнішої інформації core з нашими менеджерами контакти.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Спосіб установки | Настільний |
| Матеріал | Оргскло |
| Матеріал основи | Оргскло |
| Колір | Зелений |
| Розміри | |
| Висота | 190 мм |
| Ширина | 250 мм |
| Діаметр | 190 мм |
| Об`єм | 5.5 л |
| Вага | 0.45 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота виробу | 190 мм |
| Товщина матеріалу - барабан | 2мм |
| Діаметр барабана | 170 мм |
| Товщина матеріалу - ніжка | 3мм |
| Ширина барабана | 240 мм |
- Ціна: 777,60 ₴

