Описание
Характеристики
Информация для заказа
Прозора підставка з кришкою для макарунів може бути ідеальним варіантом для зберігання та показу цих чутливих ласощів.
Виготовлена з прозорого матеріалу акрил для максимальної видимості та привабливого вигляду макарунів.
Має прозору кришку, що повністю захищає макаруни від пилу, вологи та інших зовнішніх факторів, а також дозволяє клієнтам легко оглядати вміст.
Має стильний дизайн, що підкреслює естетику макарунів і приверне увагу покупців.
Доступна в різних розмірах, враховуючи різноманітність макарунів та потреби вашого бізнесу.
Размеры коробочки
Длина 250 мм
Высота 70 мм
Ширина 290 мм
ширина дорожки 65 мм
Коробочка разделена на четыре секции.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | АкрилСити |
| Страна производитель | Украина |
| Тип | Подставка |
| Назначение | Для еды |
| Тип установки оборудования | Настольный |
| Материал | Акрил |
| Форма витрины/витрины | Прямая (линейная) |
| Накопитель | съемная крышка |
| Тип витрины | Островная |
| Тип фасада витрины | съемная крышка |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 250 мм |
| Ширина | 270 мм |
| Высота | 70 мм |
| Высота накопителя | 70 мм |
| Комплектация | |
| Количество полок | 4 шт |
| Пользовательские характеристики | |
| Срок годности | неограничен |
| токсичность | не токсичен |
| Цвет | Прозрачный |
| Материал изготовления | |
| Материал полок | Акрил |
| Материал корпуса и каркаса | Акрил |
| Материал задней стенки | Акрил |
| Материал фасада | Акрил |
- Цена: 595,65 ₴






